1978

1980

1982

1986

1994

1996

2002

2004
2006

2008

2010

2012

2014

2016

2018

Vi har tatt et dypdykk i våre arkiver, og funnet en rekke bilder fra de fleste årene vi har vært utstiller på ONS-messen i Stavanger.















Flere operatørselskap stiller krav til opplæring for bruk av Hilti verktøy til innfesting av bolter. For mange er dette kjent som bruk av boltepistol og boltesveising. Vi i Øglænd System tilbyr kurs for bruk av S-BT og F-BT festemetodikk.
Som leverandør til den stadig mer konkurranseutsatte vindindustrien er det viktig å undersøke hvordan vi kan forbedre våre kvalitetssikringsprosesser.
Med en rekke kabelstige- og kabelbaneløsninger å velge mellom kan det være utfordrende og tidkrevende å finne den løsningen som passer best til dine prosjektspesifikasjoner.
Lerøy Midt skal firedoble produksjonen av settefisk ved deres anlegg i Belsvik i Trøndelag, og for å nå dette målet var det nødvendig å utvide det eksisterende anlegget. Salgsingeniør Nora Fotland besøkte anlegget for å se det endelige resultatet og få tilbakemelding fra West Elektro om hvordan det var å bruke vårt opphengssystem i FRP (fiberforsterket plast).
Nå er en ny om mer omfattende versjon av Øglænd Systems produktkatalog klar. Last gjerne ned katalogen, og se gjennom flere produktnyheter for offshore-applikasjon.
Vårt mål som partner er å alltid forbedre våre systemløsninger, slik at vi kan gjøre kundene våre mer konkurransedyktige.