Fabrikk
Datterselskap
Agent

Dubai

Oglaend Industies Middle East ble etablert i 2006 og er lokalisert i Dubai, U.A.E.

Oglaend Industries Middle East dekker hele Midtøsten.
 

KONTAKT

Oglaend Industries Middle East LLC
DIRC Warehouses, Plot 597-201, 
Unit W9-C2, Dubai Investments Park
P.O. Box 90456, Dubai, UAE

Tel.:  +971 4 887 8134
Fax: +971 4 887 8143
E-mail: sales@oglaend.ae

ANSATTE

Simao-Pedro Fonseca
Managing Director

Krishna Kumar
Finance & Admin Manager
Dir tel.: + 971 4 887 8134 Ext. - 603
E-mail: krishna.kumar@hilti.com

Manoj Vaswani
Regional Manager - Projects
Dir tel.: + 971 4 887 8134
Mob.: + 971 50 765 9366
E-mail: manoj.vaswani@hilti.com

Mark Forrester
Technical Manager
Dir tel.: + 971 4 887 8134 Ext. - 604
Mob.: + 971 50 469 3275
E-mail: mark.forrester2@hilti.com

Myra Maghirang
Internal Sales Supervisor
Dir tel.: + 971 4 887 8134 Ext. - 600
E-mail: myra.maghirang@hilti.com

Caroline Cheryl Anitha Dsouza
Sales Engineer
Dir tel.: + 971 4 887 8134 Ext. - 602
E-mail: caroline.dsouza@hilti.com

Roma Marie Babaran Esquila
Internal Sales Engineer
Dir tel.: + 971 4 887 8134 Ext. - 610
E-mail: romamarie.esquila@hilti.com

Mangala Keerthi
Accounts Officer
Dir tel.: + 971 4 887 8134 Ext. - 601
E-mail: mangala.k@oglaend.ae

Jeolitha Gomes
Accounts Assistant
Dir tel.: + 971 4 887 8134 Ext. - 611
E-mail: jeolitha.gomes@hilti.com

Christopher Nunez
Warehouse Coordinator
Dir tel.: + 971 4 887 8134 Ext - 609
E-mail: christopher.nunez@hilti.com

Tenie Talingting
Drawings & Documents
Dir tel.: + 971 4 887 8134
E-mail: tenie.talingting@hilti.com

Ganga Singh
Assembly Technician
Dir tel.: + 971 4 887 8134
E-mail: ganga.singh@hilti.com